MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA KÄRCHER.

Nasi klienci na trasie E22 o dowolnej porze dnia lub nocy mogą tanio i skutecznie wyczyścić swój samochód, korzystając z samoobsługowej myjni samochodowej Kärcher. Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy stanowiska do mycia samochodów osobowych oraz jedno przystosowane do aut dostawczych. Klient sam wybiera programy mycia (jest ich pięć): od mycia wstępnego, poprzez mycie szczotką z aktywnym szamponem, płukanie wodą osmotyczną (tj. taką, która nie tworzy zacieków na powierzchni lakieru), aż po nakładanie ciepłego wosku i płukanie. Wszystkie stosowane w myjni kosmetyki do pielęgnacji są najwyżej jakości, jaką gwarantuje firma Kärcher.
Dodatkowo można skorzystać z odkurzacza Kärcher (dwa stanowiska).

Klient sam decyduje, ile pieniędzy chce wydać na czyszczenie samochodu. Już za 4 zł można skutecznie umyć samochód, wybierając program skrócony. Myjnia przyjmuje monety 2- i 5-złotowe, a odkurzacz 2-złotowe.

Choć wszystkie stanowiska są wyposażone w zrozumiałe instrukcje, nasz pracownik w godz. 12.00–20.00 chętnie Państwu doradzi w wyborze programów, rozmieni pieniądze, a nawet pomoże przy myciu Państwa pojazdu. W pozostałych godzinach pomocą służą także pracownicy naszej stacji benzynowej.

Zapraszamy do całodobowej myjni Kärcher!

 

© Copyright 2015 Canpol
Make with love by EFEKT