Salon samochodowy

Nie jesteśmy tu od zawsze, dlatego na początku chcielibyśmy przedstawić Państwu historię powstania naszej firmy.
W marcu 1999 roku na świat przyszło nowe dziecko Państwa Odejewskich – Autoryzowany Dealer Opel – Odejewski Sp.J.

Decyzja o przyjściu na świat trwała troszkę dłużej niż 9 m-cy, ale udało się!!! Wszyscy byli szczęśliwi. W tej okolicy było to ogromne wydarzenie. Firma zatrudniła młodych, otwartych i prężnych ludzi. Pojawili się pierwsi klienci, którzy są z nami do dziś.

Rok 99 był dla nas rokiem szczególnym – po pierwsze narodziny, a po drugie SUKCES! Młody jeszcze salon otrzymał tytuł „Dealera Roku 1999”. Rok 2000 to kolejny etap rozwoju firmy, gdyż przychodzi na świat kolejne dziecko – „Autopośrednictwo”. Staraliśmy się utrzymać naszą dobrą pozycję. Udało się. Nadszedł rok 2002- powtórzyliśmy sukces.Salon uzyskał tytuł „Dealera Roku 2002”!!!

Kolejne lata to dynamiczny rozwój Firmy powstały nowe obiekty ,rozbudowaliśmy infrastrukturę, powstaje profesjonalna blacharnia lakiernia z najnowocześniejszym wyposażeniem .Stajemy się największym Centrum Napraw Powypadkowych w regionie.

Współpraca z koncernem General Motors Poland, zapewnia firmie ODEJEWSKI możliwości ciągłego rozwoju – podpisanie listopadzie 2006 roku Umowy Autoryzowanego Serwisu i Salonu Samochodów Dostawczych staje się faktem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszego salonu samochodowego i wykonania jazdy próbnej dowolonym modelem marki Opel – pamiętaj to nic nie kosztuje . Koniecznie odwiedz Naszą stronę www lub skontaktuj się ze z Nami :

salon: +48 608 600 225

serwis: +48 608 600 223

Więcej na: www.opelodejewski.com.pl

 

© Copyright 2015 Canpol
Make with love by EFEKT